TAO 3.1.0-sprint15 - en to el-GR translation catalogue (14 entries)

en:  and
el-GR:  καί

en:  has been deleted successfully
el-GR: διαγράφηκαν με επιτυχία

en:  has been installed
el-GR: έχει εγκατασταθεί

en:  next
el-GR: επόμενη

en:  requires a subgrid adapter
el-GR:  απαιτεί έναν προσαρμοστή υπο-πλέγματος

en: %d day
el-GR: %d μέρα

en: %d days
el-GR: %d ημέρες

en: %h hour
el-GR: %d ώρα

en: %h hours
el-GR: %d ώρες

en: %i minute
el-GR: %d λεπτό

en: %i minutes
el-GR: %d λεπτά

en: %m month
el-GR: %d μήνας

en: %m months
el-GR: %m μήνες

en: %s extension(s) to install.
el-GR: %s επέκταση(ς) για να εγκατασταθούν.
